Audiobook „Warszawa w legendzie” – Mikołajkowy prezent od Muzeum Warszawy

Zapraszamy do wysłuchania legend nagrodzonych w zorganizowanym przez Muzeum Warszawy konkursie literackim dla dzieci i młodzieży „Warszawa w Twojej legendzie”. Audiobook „Warszawa w legendzie” to 13 prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy w swoich legendach opisali wybrane ulice, dzielnice, zabytki, wydarzenia historyczne czy postacie związane z Warszawą. Z tych opowieści dowiemy się, skąd się wzięła nazwa ulicy Krzywe Koło, jak mała Małgosia pomogła odbudować Teatr Narodowy oraz jaką tajemnicę skrywa Pałac Letni Jana III Sobieskiego… Wraz z młodymi twórcami serdecznie zapraszamy do wspólnego poznawania historii miasta i odkrywania jego tajemnic. Mamy nadzieję, że będzie to wspaniała lektura na długie zimowe wieczory.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie tego audiobooka, przede wszystkim autorom oraz ich nauczycielom. Audiobook powstał przy współpracy ze Studiem Dźwiękowym Cafe Ole.

cafe_ole_logo