08.02.2017 / Aktualności, Katalogi wystaw, Wydawnictwa

Elisabeth Vigée Le Brun i Polacy

Publikacja towarzysząca wystawie Elisabeth Vigée Le Brun i Polacy w Muzeum w Nieborowie i Arkadii, oddział Muzeum Narodowego w Warszawie w dniach 28 kwietnia – 23 października 2016 roku.

Wstęp: Agnieszka Morawińska, Anna Czerwińska-Walczak
Eseje: Tomasz F. de Rosset, Iwona Danielewicz
Redakcja merytoryczna: Iwona Danielewicz
Redakcja: Regina Gromacka
Tłumaczenie na język angielski: Łukasz Mojsak
Redakcja przekładów angielskich: Jennifer Moore-Tymowska
Redaktor prowadzący: Monika Antczak
Współpraca redakcyjna: Agnieszka Gizińska
Projekt graficzny, projekt okładki: Anna Piwowar

152 strony, format: 230 x 160 mm, oprawa miękka, druk kolorowy, 2 ilustracje czarno-białe, 20 ilustracji kolorowych, wersje językowe polska i angielska.

Wydawca: Muzeum Warszawy, Muzeum w Nieborowie i Arkadii, Wydanie I, Warszawa 2016

ISBN 978-83-62189-7-9

Nakład: 1000 egz.