Jeszcze więcej
Odliczamy!

20.09.2016 / Aktualności, Muzeum od nowa

Goście z Norwegii w remontowanych wnętrzach Muzeum Warszawy

Muzeum Warszawy odwiedziła dziś prof. Brita Brenna z Centrum Studiów Muzeologicznych Uniwersytetu w Oslo z grupą swoich studentów. Po Starym Mieście oprowadziła ich Dominika Dragan-Alcantara z Centrum Interpretacji Zabytku, a wnętrza siedziby głównej pokazały im dyrektor naszego muzeum Ewa Nekanda-Trepka, pełnomocnik dyrektora ds. naukowych Magdalena Wróblewska i kierownik projektu Joanna Dudelewicz. Gościom zaprezentowano także koncepcję wystawy głównej.