12.05.2017 / Aktualności

Ruszyła już sprzedaż biletów

Bilety dostępne są na stronie: https://bilety.muzeumwarszawy.pl oraz w kasach oddziałów:

• Muzeum Warszawskiej Pragi
  • i w Centrum Interpretacji Zabytku.

Już teraz serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie Muzeum Warszawy od nowa w dniach 26-28 maja 2017. Zaplanowaliśmy dla Państwa liczne atrakcje: wieczorne projekcje, pokazy świetlne na kamienicach i koncert Sinfonii Varsovii. Przygotowaliśmy także niespodziankę dla wszystkich, którzy w ten weekend odwiedzą Rynek Starego Miasta. Na trzy dni „muzeum wyjdzie ze swoich murów” i zaprezentuje część wystawy „Rzeczy warszawskie” na płycie Rynku. Zaczynamy w piątek, 26 maja o godzinie 20.00.

Bilety i godziny otwarcia Muzeum Warszawy w dniach 26-28 maja:

26 maja (bilety bezpłatne na konkretne godziny dostępne są na https://bilety.muzeumwarszawy.pl/, w Muzeum Warszawskiej Pragi i w Centrum Interpretacji Zabytku): 21:00 – 2:00

27 maja (wejście płatne: bilety na konkretne godziny dostępne na stronie www i w oddziałach: Muzeum Warszawskiej Pragi i Centrum Interpretacji Zabytku): 10:00 – 19:00

28 maja (wejście płatne: bilety na konkretne godziny dostępne na stronie www i w oddziałach: Muzeum Warszawskiej Pragi i Centrum Interpretacji Zabytku): 10:00 – 19:00

Kiosk kultury na Krakowskim Przedmieściu:

Bilety są też do zdobycia w Kiosku Kultury na Krakowskim Przedmieściu. To szczególne miejsce na Trakcie Królewskim to wspólne przedsięwzięcie warszawskich instytucji kultury działających na rzecz rozwoju publiczności w ramach programu ADESTE, zainicjowanego przez Biuro Kultury m. st. Warszawy oraz portalu www.ewejsciowki.pl, który pełni rolę operatora kiosku.

Kiosk Kultury jest zlokalizowany naprzeciwko bramy Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 7).  Można tam zapytać na żywo o wydarzenia kulturalne w Warszawie kupić bilety do 35 instytucji kulturalnych.

W inicjatywie uczestniczą:

Białołęcki Ośrodek Kultury, Centrum Edukacji Leśnej, Centrum Nauki Kopernik, Dom Spotkań z Historią, Filharmonia Narodowa, Instytut Teatralny, Mazowiecki, Instytut Kultury, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Warszawy, Muzeum w Wilanowie, Muzeum Żydów Polskich POLIN, Nowy Teatr, Orkiestra, Sinfonia Varsovia, PROM Kultury Saska Kępa, Teatr Baj, Teatr Lalka, Teatr Ochoty, Teatr Powszechny, Teatr Rampa, Teatr Studio, Teatr Syrena, Teatr Wielki, TR Warszawa, U-Jazdowski, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Komuna// Warszawa, Klub Jazzowy 12on14, Klub Komediowy, Matecznik Mazowsze, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Nowy Świat Muzyki, Studium Teatralne, Teatr Ateneum, Teatr Capitol, Teatr Centrala, Teatr Collegium Nobilium, Teatr Druga Strefa, Teatr Mazowiecki, Teatr IMKA, Teatr Improwizacji Afront, Teatr Maskarada, Teatr Niewielki, Teatr Polski, Teatr Sabat, Teatr Scena, Teatr Scena Prezentacje, Teatr Scena Współczesna, Teatr Soho, Teatr Studio Buffo, Teatr Szparka, Teatr Tańca Zawirowania, Teatr TrzyRzecze, Teatr WARSawy, Teatr Wolandejski, Teatr Współczesny, Teatr XL, Teatr Żydowski.

facebook.com/KioskKultury