24.01.2017 / Aktualności, Biblioteka Warszawska, Edukacja dla szkół

Konkurs literacki „Spacer nad Wisłę”

Muzeum Warszawy zaprasza szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu literackiego „Spacer nad Wisłę”.

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie wiersza tematycznie związanego z rzeką Wisłą i jednocześnie z Warszawą, a następnie przesłanie pracy za pośrednictwem swojej szkoły na adres organizatora.

Termin nadsyłania prac upływa 15 marca 2017 roku.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem i dołączonym do niego oświadczeniem.