07.02.2017 / Aktualności, Katalogi wystaw, Muzeum Drukarstwa, Wydawnictwa

Na iluminację strony Biblii

Katalog wystawy pokonkursowej V edycji konkursu Na iluminację strony Biblii, zorganizowanej przez Muzeum Drukarstwa Warszawskiego oraz Klub Kultury Saska Kępa w dniach 5–22 czerwca 2014 roku.

Katalog zawiera tekst organizatorów dotyczący historii konkursu, założenia konkursowe, opinie jurorów oraz prace uczestników konkursu.

Teksty: Maria Biegańska, Barbara Rogalska, Andrzej Tomaszewski, Mieczysław Wasilewski
Projekt graficzny i skład: Iwo Rutkiewicz
Reprodukcje plansz konkursowych: Iwo Rutkiewicz

100 stron, oprawa miękka, druk kolorowy, wersja językowa polska.

Wydawca: Muzeum Warszawy, Wydanie I, Warszawa 2014