sob., 13.05.2023

Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Noc Muzeów w Muzeum Warszawy

Muzeum Warszawy znajduje się w sercu Starego Miasta. W Noc Muzeów zobaczysz wystawę główną „Rzeczy warszawskie” zajmującą aż 7 pięter zabytkowych kamienic oraz dwie wystawy czasowe: „Biuro Odbudowy Ukrainy” i „Eurowarsztat” Marty Romankiv.

Wieczór uświetni występ Janka Młynarskiego z zespołem Warszawskie Combo Taneczne pod siedzibą główną Muzeum. Muzycy zagrają aż trzy razy – o godzinie 20, 21 i 22.

Wejdziesz także na taras widokowy, z którego rozciąga się widok na dachy warszawskich kamienic oraz możesz wziąć udział w oprowadzaniach.

Oprowadzania po wystawie głównej (udział na podstawie bezpłatnego biletu po pobrania online):

• 18:00 – dla rodzin,
  • 20:00 – w języku polskim,
  • 21:00 – w języku angielskim.

Weekend 13-14 maja – wstęp bezpłatny w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Zdjęcie: widok z tarasu widokowego, fot. Tomasz Tołłoczko, Narodowe Centrum Kultury