12.09.2018 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum Warszawskiej Pragi

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny w Muzeum Warszawy

W ramach ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, od 5 do 7 października bilety wstępu do Muzeum Warszawy, Muzeum Warszawskiej Pragi i Centrum Interpretacji Zabytku będą o połowę tańsze niż zazwyczaj.

Bilet do Muzeum Warszawy będzie kosztował 10 zł (normalny)/ 7,50 zł (ulgowy), do Muzeum Warszawskiej Pragi: 7,5 zł (normalny)/ 5 zł (ulgowy) a Centrum Interpretacji Zabytku zwiedzisz za 5 zł (bilet normalny)/ 3,5 zł (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż ruszy 19 września na stronie: bilety.muzemwarszawy.pl

Zobacz więcej!