01.06.2018 / Aktualności

Repertuar kina Syrena w Muzeum Warszawy | CZERWIEC

• W piątkowe i sobotnie popołudnia zapraszamy na spotkania z kinem artystycznym.
    W kameralnej sali kina Muzeum Warszawy odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej. Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań.
  • Film WARSZAWA NIE ZAPOMNI jest pokazywany na życzenie w godzinach otwarcia muzeum.
    Chęć obejrzenia filmu należy zgłosić w kasach muzeum albo zarezerwować wcześniej telefonicznie +48 665 645 603 lub mailowo edukacja@muzeumwarszawy.pl. Film jest dostępny w następujących wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej. Możliwa jest również wersja polska z audiodeskrypcją oraz napisami.
  • Film dokumentalny URATOWANE Z POTOPU jest pokazywany codziennie (z wyjątkiem poniedziałków) o godz. 14.30. Film trwa 70 min.
  • BILETY DO KINA
    normalny 10 zł
    ulgowy 7 zł
    grupowy 10–20 osób 100 zł
    grupowy 21–40 osób 200 zł
    grupowy 41–47 osób 300 zł

Bilety grupowe dotyczą wyłącznie pokazów filmu Warszawa nie zapomni.

Bilety dostępne w kasach Muzeum Warszawy oraz online na bilety.muzeumwarszawy.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Projekcje nie są poprzedzone reklamami. Godzina podana w repertuarze jest godziną rozpoczęcia seansu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany repertuaru.

• Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
    autobus/tramwaj: Stare Miasto
    autobus: Kapitulna, Plac Zamkowy
    stacje rowerowe Veturilo: Miodowa, Plac Krasińskich

>>> KLIKNIJ W WYBRANY TERMIN I REZERWUJ BILET

• CZERWIEC •

>>>1 czerwca, godz. 17.00

Duża ryba i begonia

Animowany, Chiny 2016, reż. Reż. Xuan Liang, Chun Zhang

>>>2 czerwca, godz. 16.00

Kosmos

Komediodramat, Francja/Portugalia 2015, reż. Andrzej Żuławski