01.06.2018 / Aktualności, Kino Syrena

Czerwiec w Kinie Syrena | 2018 r.

Piątkowe i sobotnie popołudnia – spotkania z kinem artystycznym

W kameralnej sali kina Muzeum Warszawy odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej.

Film WARSZAWA NIE ZAPOMNI na życzenie

Chęć obejrzenia filmu należy zgłosić w kasach muzeum albo zarezerwować wcześniej telefonicznie +48 665 645 603 lub mailowo edukacja@muzeumwarszawy.pl.

Film jest dostępny w następujących wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej. Możliwa jest również wersja polska z audiodeskrypcją oraz napisami.

Film dokumentalny URATOWANE Z POTOPU

Pokazywany codziennie (z wyjątkiem poniedziałków) o godz. 14.30. Film trwa 70 min.

JAK DOJECHAĆ DO KINA SYRENA?

• autobus/tramwaj: Stare Miasto
  • autobus: Kapitulna, Plac Zamkowy
  • stacje rowerowe Veturilo: Miodowa, Plac Krasińskich

REPERTUAR KINA SYRENA W CZERWCU:

1 czerwca, godz. 17.00
16 czerwca, godz. 16.00

Duża ryba i begonia, Animowany, Chiny 2016, reż. Reż. Xuan Liang, Chun Zhang (kadr z filmu na zdjęciu głównym)

2 czerwca, godz. 16.00

Kosmos, Komediodramat, Francja/Portugalia 2015, reż. Andrzej Żuławski

23 czerwca, godz. 16.00

Przemiana, Thriller, Nowa Zelandia/Wielka Brytania 2017, reż. Miranda Harcourt, Stuart McKenzie

30 czerwca, godz. 16.00