12.01.2018 / Aktualności

Spotkanie kuratorskie. Dla młodzieży i dorosłych

Kuratorki i kuratorzy opowiadają o wybranej rzeczy warszawskiej w jednym z gabinetów tematycznych wystawy głównej Rzeczy warszawskie, która prezentuje ich ponad 7 tysięcy. Jeśliby codziennie opowiadać historię jednej z nich, całość zajęłaby ponad 20 lat.

WSTĘP: z biletem na dany dzień
CZAS TRWANIA: 15 min
MIEJSCE SPOTKANIA: przy kasach w kamienicy nr 42 (chyba że inaczej wskazano w informacji o spotkaniu)
TERMIN: codziennie o godz. 14.00 w języku angielskim, o godz. 15.00 w języku polskim