Zamówienia dot. dokumentacji wizualnej zbiorów

1. Muzeum Warszawy bezpłatnie udostępnia w formie cyfrowej posiadaną dokumentację wizualną zbiorów

2. Muzeum Warszawy zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku braku wizerunku cyfrowego wybranego muzealium – przy ograniczonej dostępności zbiorów, np. spowodowanej scontrum, digitalizacją zbiorów lub innymi kwestiami organizacyjnymi;

3. Aby zamówić dokumentację wizualną zbiorów, należy wypełnić poniższy formularz (pobierz formularz) i przesłać kancelaria@muzeumwarszawy.pl.

4. Muzeum zastrzega sobie czas na realizację zamówienia do 7 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia.

5. Zamówienia realizowane są drogą pocztową i mailową. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie tymczasowej Muzeum.