pt., 07.12.2018

Muzeum Warszawy
7/10 zł

Amatorzy (Amatörer)

Witamy w Lafors – małej, szwedzkiej społeczności, która rozpaczliwie potrzebuje nowego startu. Nadzieja na zmianę pojawia się, gdy niemiecki supermarket Suerbilly zaczyna rozważać rozpoczęcie działalności w tym regionie. 500 nowych miejsc pracy może zmienić wszystko! Musse z lokalnej administracji ma przygotować reklamę, która będzie promować niewielkie miasteczko. Jednak dwie z nastoletnich mieszkanek – Aida i Dana biorą sprawy oraz telefony w swoje ręce, by dać szansę tym, którzy nie są mile widziani w reklamie. Rozpoczyna się batalia o to, kto ma prawo opowiedzieć historię Lafors.

Komedia, Szwecja 2018, reż. Gabriela Pichler, 100 min.