sob., 26.05.2018

Muzeum Warszawy
Wstęp 7/10 zł

Kedi – sekretne życie kotów, Turcja/USA 2016, reż. Ceyda Torun

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie.

Kedi – sekretne życie kotów (Kedi), Turcja / USA 2016, reż. Ceyda Torun, 80 min