Przygody z architekturą. Ursynów

23/08/2014

23 sierpnia 2014 | Ursynów
Zbiórka: plac przed kościołem Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie
Seria spacerów dla rodziców z dziećmi w wieku szkolnym!

Czy naprawdę na Ursynowie łatwo się zgubić? I dlaczego mówi się, że Ursynów to, w zasadzie, nie Warszawa? Przekonajmy się na miejscu!

UWAGA: Spacery bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja online lub pod numerem telefonu – 22 635 34 02 (wt.–niedz. 10.00–18.00). Rejestracja dostępna z tygodniowym wyprzedzeniem.

Czy funkcje miasta to tylko praca, spanie, zakupy i komunikacja? Czy budynki interesują się porami roku? Podczas cyklu spacerów postaramy się odpowiedzieć na te i inne nieoczywiste pytania. Będziemy szukać na przykład miejsc gdzie można się pobawić, zgubić, pomarzyć, a nawet przeżyć przygodę. Zwrócimy również uwagę, że kojarzące się czasem z szarymi blokami osiedla modernistyczne nie są tak naprawdę zbudowane z betonu, ale z zieleni! Zapraszamy!

Prowadzenie:
Paweł Pedrycz, praktykujący architekt, doktorant na Politechnice Warszawskiej i społecznik. Interesuje się teorią projektowania oraz tym, jak wartości różnych epok przekładają się na kształt architektury. Od kilku lat współorganizuje i prowadzi architektoniczne warsztaty dla dzieci.

Rejestracja na wydarzenie

Rejestracja nieaktywna (rejestracja nie została jeszcze uruchomiona, została zamknięta lub wydarzenie jest już w toku)