Jeszcze więcej

Szkicownik warszawski | TEMAT: Skarby spod ziemi

Skarby spod ziemi – Gabinet Archeologiczny
Rysujemy piórkiem i tuszem

Tym razem ze szkicownikami zejdziemy do podziemi. W piwnicach staromiejskich czekają na nas zabytki archeologiczne, a wśród nich naczynia apteczne z pracowni alchemicznej działającej na Zamku Królewskim. Przedmioty wydobyte w trakcie badań wykopaliskowych to nie tylko cenne źródło informacji o życiu dawnych warszawiaków, ale także interesujące motywy plastyczne. Podczas warsztatów będziemy rysować cylindryczne butelki, roślinne ornamenty kafli piecowych, przezroczyste szkło i charakterystyczną fakturę ceramicznych naczyń.

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.