Zespół wystawy głównej Rzeczy warszawskie

Wystawa główna powstała w latach 2013–2017 pod kierunkiem dr. Jarosława Trybusia.

Wystawę tworzył zespół w składzie:

Projekt wystawy wykonała pracownia projektowa PL STUDIO w składzie:

Agnieszka Łańko, Patryk Żurawski, Michał Sokołowski, Karol Bień, Marcin Bieńka, Aleksandra Matyas, Damian Langosz, Małgorzata Zych, Bartosz Łysikowski.

Redakcję tekstów na wystawie wykonała Ewa Klekot przy wsparciu Małgorzaty Mycielskiej.

Projekty graficzne Danych Warszawskich i Dziejów Kamienic wykonała Anna Światłowska.

Nad realizacją pracował zespół w składzie: Joanna Trytek, Anna Dąbrowska, Kamila Golik, Ksenia Góreczna, Kamila Hołubowicz, Judyta Jerzyk, Julia Kern-Protassewicz, Marek Lisik, Julia Missala, Anna Mizikowska, Ida Skrzeszewska, Krzysztof Świerczewski, Michał Tański, Jakub Telec.