30.11.2018 / Muzeum Warszawskiej Pragi

Zmiany na wystawie stałej w Muzeum Warszawskiej Pragi

Po trzech latach funkcjonowania wystawy stałej Muzeum Warszawskiej Pragi zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku zmian w jej obrębie. Rozpoczynamy od części „Praskie interpretacje” zlokalizowanej w piwnicach budynków przy ul. Targowej, która w założeniu ma być przestrzenią artystycznego dialogu zarówno z przeszłością jak i współczesną Pragą. Wkrótce w trzech pomieszczeniach pojawią się nowe instalacje artystyczne. W związku z tym od dnia 5 grudnia ruszą prace demontażowe, które mogą sprawić, że poruszanie się w piwnicach muzeum będzie nieco utrudnione. Nie będą też dostępne instalacje: „Wideoteka”, „Ulica” i „Mieszkanie”, które przejdą wspomniane zmiany.