24.10.2018 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

„Zostań Praskim Mistrzem” w Galerii Wileńskiej

W sobotę 27 października zapraszamy do Galerii Wileńskiej wszystkie dzieci z opiekunami, by w ramach warsztatów rzemieślniczych spróbować swoich sił w tworzeniu glinianych figurek oraz w projektowaniu i szyciu maskotek-zwierzątek. Specjaliści i specjalistki z Muzeum Warszawskiej Pragi doradzą, jak w prosty sposób wykonać dzieła, które później zabierzemy ze sobą. Do zajęć można dołączyć w każdym momencie między 12:00 a 18:00, wstęp wolny!

Więcej informacji.