14.08.2019 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum Farmacji, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi

15 sierpnia zapraszamy do Muzeum Warszawy

Zapraszamy do miłego spędzenia z nami dnia wolnego od pracy. To ostatni moment, by zobaczyć wystawę Spółdzielnia ORNO. Biżuteria (tylko do 18 sierpnia)!

Ciekawe historie i wyjątkowe eksponaty czekają tego dnia nie tylko w otwartej siedzibie głównej na Rynku Starego Miasta, ale i w oddziałach:

Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Muzeum Drukarstwa będą tego dnia zamknięte.

W dniu 16 sierpnia biblioteka w siedzibie głównej Muzeum Warszawy będzie nieczynna.

Więcej informacji o Muzeum Warszawy i oddziałach w dni świąteczne.

Na fotografii:

Odbudowany Barbakan
Fot. Alfred Funkiewicz
Warszawa, 24 października 1954
błona fotograficzna zwojowa, negatyw czarno-biały
6 × 6 cm
AN 989/F