10.09.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku

Cykliczne spotkania przewodników i przewodniczek

Muzeum Warszawy zaprasza przewodniczki i przewodników miejskich na cykl spotkań poświęconych naszej ekspozycji. Chcielibyśmy przybliżyć Wam zarówno wystawę stałą i oddziały muzeum, jak i wystawy czasowe.

UWAGA: Na pierwsze spotkanie 27.09 limit miejsc został już wyczerpany. Ze względu na duże zainteresowanie, planujemy drugą edycję.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 27 września o godzinie 18:00 do Lapidarium (ul. Nowomiejska 3/4/6). W programie ogólne zwiedzanie muzeum, przedstawiające najciekawsze obiekty naszej kolekcji, wraz z propozycją ścieżek edukacyjnych.

Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram kolejnych spotkań:

Proponowane tematy do końca 2021 roku:

1. Jak szybko i efektywnie wykorzystać wizytę w Muzeum Warszawy w oprowadzaniu po mieście. Warsztat obejmuje również wizytę w CIZ (termin: początek listopada).
  2. Oprowadzanie po nowej wystawie czasowej „Niewidoczne. Historie warszawskich służących” (termin: początek grudnia).

O szczegółach poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Jeśli macie Państwo pomysły na inne tematy, które chcielibyście zrealizować, prosimy o ich zgłaszanie na maila: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl