15.10.2019 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Ordynariatu Polowego, Muzeum Warszawskiej Pragi

Dni wolnego wstępu w Muzeum Warszawy i oddziałach

Skorzystaj z wolnego wstępu i zwiedź Muzeum Warszawy!

Dołączamy do akcji Miasta Stołecznego Warszawy, które w podziękowaniu za wysoką frekwencję na wyborach, otwiera miejskie instytucje kultury i sportu.

W weekend 19-20 października przyjdź do siedziby głównej na Rynku Starego Miasta, gdzie:

• 21 naszych gabinetów zwiedzisz aktywnie – z pomocą zestawów do szkicowania oraz kreatywnych zadań, gier i zagadek z cyklu „Zajrzyj do Muzeum”
  • kupisz książki i gadżety w specjalnych cenach w ramach Kiermaszu Książki Muzeum Warszawy (w godz. 11.00-16.00), Centrum Interpretacji Zabytku i w Muzeum Warszawskiej Pragi
  • w kinie Syrena najmłodsi obejrzą ulubione polskie kreskówki (start o godz. 11.00 i 14.00)
  • wybierzesz się całą rodziną na grę miejską „Co jest zabytkiem?”, dzięki której odkryjecie Stare Miasto na nowo (plecaki do pobrania przy kinie Syrena w godz. 11.00–16.00)
  • zwiedzisz wystawę czasową Nieba i ziemi nie widać. Warszawiacy o wrześniu 1939.

Przez cały weekend bezpłatnie zapraszamy do:

Widzimy się w Muzeum!