21.12.2017 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Godziny otwarcia Muzeum Warszawskiej Pragi w okresie świąt i Nowego Roku

Praski oddział Muzeum Warszawy, podobnie jak wszystkie pozostałe, jest zamknięty w dniach 24-26 grudnia oraz 31 grudnia 2017 roku, a także 1 i 6 stycznia 2018 roku.

Do 31 grudnia 2017 roku wstęp na wszystkie wystawy oraz wydarzenia towarzyszące w Muzeum Warszawskiej Pragi jest bezpłatny.  Ponadto w dniach od 25 grudnia 2017 r. do 8 stycznia 2018 r. Czytelnia Muzeum Warszawskiej Pragi będzie nieczynna.