14.08.2018 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Ordynariatu Polowego, Muzeum Warszawskiej Pragi

Godziny otwarcia Muzeum Warszawy w dniu 15 sierpnia

15 sierpnia otwarte dla zwiedzających będą ekspozycje w siedzibie głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta, Muzeum Farmacji, Centrum Interpretacji Zabytku, Miejscu Pamięci Palmiry oraz Muzeum Ordynariatu Wojska Polskiego.

Pozostałe oddziały – Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Muzeum Drukarstwa będą zamknięte.