31.03.2020 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli

Informacje dla kupujących bilety i książki Muzeum Warszawy online

W związku z decyzją władz państwowych, podjętą w obliczu zwiększonego zagrożenia epidemiologicznego, Muzeum Warszawy i jego oddziały będą zamknięte dla zwiedzających do odwołania.

Zwroty biletów

– Jeśli zakupili Państwo bilety w kasie, zwrot będzie możliwy za okazaniem paragonu i biletów, kiedy działalność Muzeum zostanie wznowiona.

Płatności internetowe

– Zwroty kosztów za bilety zakupione na wydarzenia w marcu zostały zrealizowane, o czym zostali Państwo poinformowani w wiadomościach e-mail.

– Zwroty za pozostałe działania będą realizowane automatycznie, najpóźniej po ponownym otwarciu Muzeum. O wykonanych zwrotach będziemy informować Państwa e-mailowo. Prosimy o cierpliwość.

Informacja dla osób, które wybrały formę płatności „przelew/przelew pocztowy”: Prosimy o zwracanie uwagi, czy w Państwa skrzynce e-mailowej nie pojawiła się wiadomość z serwisu dotpay, z prośbą o potwierdzenie numeru konta.

Sklep internetowy

W przypadku zakupów na stronie www.sklep.muzeumwarszawy.pl, nie będzie możliwości odbioru osobistego zamówień. Dostępna jest wysyłka Pocztą Polską.

Informacje na naszej stronie będą aktualizowane.