24.06.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku

Letnie oprowadzania po Centrum Interpretacji Zabytku

Zapraszamy na oprowadzania po wystawie Centrum Interpretacji Zabytku – Muzeum Odbudowy Starówki. Spotkania odbywają się w czwartki i w soboty, w językach polskim i angielskim.

Dlaczego warszawska Starówka znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO? Jak to możliwe, że w zaledwie 5 lat podniosła się z gruzów? Przyjdź i dowiedz się, jakie tajemnice kryje Stare Miasto i dlaczego jest tak wyjątkowe. Zobacz, jak pracowali nad nią architekci i poznaj ich historie!

Spotkania prowadzić będzie Wanda Kaczor.

Zapraszamy już od 1 lipca:

Czwartki: 17.30 (jęz. ang.) i 18.30 (jęz. pol.)
Soboty: 11.30 (jęz. ang.) i 12.30 (jęz. pol.)

Centrum Interpretacji Zabytku Muzeum Warszawy, Brzozowa 11/13, 00-258 Warszawa