19.10.2020 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Kino Syrena, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Ordynariatu Polowego, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli

Muzeum Warszawy i jego oddziały zamknięte do odwołania

Drodzy Zwiedzający, Warszawiacy i Warszawianki,

ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu naszego Muzeum i oddziałów dla publiczności.

W najbliższym czasie zapraszamy na wydarzenia on-line, bo dbając o bezpieczeństwo, chcemy być z Wami nadal w kontakcie.

O ponownym otwarciu poinformujemy na stronie i profilach na Facebooku.

Bilety na wydarzenia zakupione w kasach Muzeum Warszawy będzie można zwrócić po ponownym otwarciu muzeum dla zwiedzających.

Do zobaczenia,

Dyrekcja i zespół Muzeum Warszawy