18.12.2017 / Aktualności

Muzeum Warszawy w okresie świąt i Nowego Roku

Siedziba główna Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta oraz wszystkie oddziały są zamknięte w dniach 24-26 grudnia oraz 31 grudnia 2017 roku, a także 1 stycznia 2018 roku.

Muzeum Drukarstwa będzie niedostępne dla zwiedzających również 27 grudnia 2017 roku.

Centrum Interpretacji Zabytku będzie dodatkowo nieczynne w dniach 2-8 stycznia 2018 roku z powodu zaplanowanych prac remontowych.

6 stycznia otwarte dla zwiedzających będą ekspozycje w siedzibie głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta, Muzeum Farmacji oraz Muzeum Ordynariatu Wojska Polskiego. Pozostałe oddziały będą zamknięte.