07.02.2017 / Katalogi wystaw, Wydawnictwa

Katalog wystawy pokonkursowej V edycji konkursu Na iluminację strony Biblii, zorganizowanej przez Muzeum Drukarstwa Warszawskiego, oddział Muzeum Warszawy, Klub Kultury Saska Kępa, 5–22 czerwca 2014

Teksty: Maria Biegańska, Barbara Rogalska, Andrzej Tomaszewski, Mieczysław Wasilewski
Projekt graficzny i skład: Iwo Rutkiewicz
Reprodukcje plansz konkursowych: Iwo Rutkiewicz

100 stron, oprawa miękka, druk kolorowy, wersja językowa polska

Wydawca: Muzeum Warszawy
Wydanie I
Warszawa 2014

Publikacja towarzyszyła wystawie pokonkursowej Na iluminację strony Biblii. Projekt pierwszej strony okładki i strony tytułowej. Katalog zawiera tekst organizatorów dotyczący historii konkursu, założenia konkursowe, opinie jurorów oraz prace uczestników konkursu.