14.06.2021 / Aktualności, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Kultura online

Obejrzyj nasze wykłady i oprowadzania online

Wybrane wykłady Centrum Interpretacji Zabytku i oprowadzania po Muzeum Warszawy możesz teraz obejrzeć online o dowolnej porze.

Wykup dostęp do naszych najciekawszych wykładów na platformie VOD eWejsciowki.pl. Koszt jednego nagrania to 5 zł. Wykład należy obejrzeć w ciągu 48 godzin od momentu zakupu. Wybierz interesujący Cię wykład, kliknij w zdjęcie i przenieś się na stronę zakupu.

Miasto i jego muzeum – wykłady dr. Olafa Kwapisa

Miasto i jego muzeum. Rzym – Wykład dra Olafa Kwapisa, czas trwania: 106 minut
Miasto i jego muzeum. Wenecja – Wykład dra Olafa Kwapisa, czas trwania: 106 minut
Miasto i jego muzeum. Wiedeń – Wykład dra Olafa Kwapisa, czas trwania: 106 minut