12.01.2018 / Aktualności, Działalność edukacyjna

Poszukiwacze rzeczy. Dla rodzin z dziećmi w wieku 4–12 lat

Wolne dni nie sprzyjają pośpiechowi i wyznaczonym z góry terminom. Dlatego te warsztaty rodzinne postanowiliśmy dopasować do weekendowego rytmu dnia. Cała rodzina może wziąć udział w zabawie! W labiryncie muzealnych gabinetów czekają zadania przygotowane przez edukatorów. Odkryjcie tajemnice rzeczy warszawskich oraz bawcie się podejmując działania plastyczne i manualne.

WSTĘP: z biletem do muzeum na wskazany dzień
CZAS TRWANIA: 180 min
TERMIN: pierwsza niedziela miesiąca, do zajęć można dołączyć w dowolnej chwili w godz. 11.00–14.00
MIEJSCE SPOTKANIA: informacja w kasie w dniu zajęć