12.01.2018 / Aktualności, Działalność edukacyjna

Poszukiwacze rzeczy. Dla rodzin z dziećmi w wieku 4–12 lat

Zadania, zagadki i łamigłówki do rozwiązania podczas zwiedzania wystawy głównej „Rzeczy warszawskie”. Edukatorzy angażują uczestników do zabawy w poszukiwanie odpowiedzi i rozwiązań w gabinetach tematycznych, a następnie proszą o wykonanie krótkich zadań plastycznych i manualnych.

WSTĘP: z biletem do muzeum na wskazany dzień
CZAS TRWANIA: 180 min
TERMIN: pierwsza niedziela miesiąca, do zajęć można dołączyć w dowolnej chwili w godz. 11.00–14.00
MIEJSCE SPOTKANIA: informacja w kasie w dniu zajęć