13.02.2020 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku

Ścieżka Odbudowy Warszawy

Nowa trasa zwiedzania

Rusza nowa trasa zwiedzania po naszej wystawie głównej – Ścieżka Odbudowy Warszawy. W gabinetach Muzeum Warszawy znajdziesz oznaczone obiekty, które opowiedzą historię odbudowy stolicy. Trasa dostępna będzie w języku polskim i angielskim. Ścieżkę otwieramy 14 lutego, w rocznicę utworzenia Biura Odbudowy Stolicy.

Jak poruszać się po Ścieżce?

Będąc w Muzeum Warszawy wejdź na stronę muzeumwarszawy.pl/sciezkaodbudowy.

Na stronie znajdziesz historie obiektów oraz gabinety, w których się znajdują.

Trasa zwiedzania zaczyna się w sali Danych Warszawskich na poziomie -1. Wszystkie obiekty na trasie są oznaczone naklejkami z numerem obiektu.

Ruszaj dalej!

Szlak prowadzi aż do naszego oddziału Muzeum Odbudowy Starówki – Centrum Interpretacji Zabytku, gdzie poznasz jeszcze więcej historii związanych z odbudową stolicy.

Ścieżka jest częścią programu BudujeMY! Rocznica Odbudowy Warszawy.