03.09.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży

Spacery UNESCO – wykłady dostępne online

Wykup dostęp do naszych najciekawszych wykładów na platformie VOD eWejsciowki.pl. Koszt jednego nagrania to 5 zł. Wykład należy obejrzeć w ciągu 48 godzin od momentu zakupu.

Wersal – wykład dra Pawła Ignaczaka

Pałace Wersalu – wykład dra Pawła Ignaczaka

Zamki nad Loarą – wykład dra Pawła Ignaczaka

Paryska Wyspa św. Ludwika – wykład dra Pawła Ignaczaka

Nancy – wykład dra Pawła Ignaczaka

Fontainebleau – wykład dr Ewy Kociszewskiej

Escorial – wykład dr Ewy Kociszewskiej

Lucca – wykład dra Olafa Kwapisa

Wille i pałace Italii – Palazzo Colonna – wykład dra Olafa Kwapisa

Wille i pałace Italii – Palazzo Doria Pamphilj – wykład dra Olafa Kwapisa

Londyn pierwszych Stuartów – wykład dr Ewy Kociszewskiej

Mantua – dwór i kolekcja – wykład dr Ewy Kociszewskiej

Cyrenajka – antyczna grecka kolonia na wschodzie Libii – wykład dr Magdaleny El-Ghamari

Wykładowcy:

Dr Ewa Kociszewska – historyczka sztuki, związana z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dr Olaf Kwapis – historyk sztuki, kierownik Centrum Interpretacji Zabytku Muzeum Warszawy.

Dr Paweł Ignaczak – historyk sztuki, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kurator Gabinetu Portretów w Muzeum Warszawy.

Dr Magdalena El Ghamari – doktor nauk społecznych. Pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych (INPISM) oraz Kierownik Pracowni Bezpieczeństwa Kulturowego Collegium Civitas w Warszawie. Członek Society for Libyan Studies (The British Academy).

Obejrzyj pozostałe wykłady online: