05.01.2022 / Aktualności, Muzeum Farmacji

Spotkanie dla przewodników i przewodniczek

Muzeum Warszawy organizuje cykliczne spotkania dla przewodników i przewodniczek, podczas których pokazuje wystawy stałe i czasowe w Muzeum Warszawy i jego oddziałach. Celem spotkań jest pokazanie jak można wykorzystać muzealną wizytę w trakcie oprowadzania po Warszawie.

Kolejne spotkanie z naszego cyklu to wizyta w Muzeum Farmacji.

TERMINY 25 stycznia (wtorek):

Spotkanie zostało przełożone na 15 lutego.

Więcej informacji: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl

Do wyboru: 10:00, 14:00 i 16:00. Prosimy o wpisywanie się do formularza przyporządkowanego konkretnej godzinie.

• godz.: 10:00
  • godz.: 14:00
  • godz.: 16:00

Obowiązuje limit miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału prześlemy e-mailem.

Uprzejmie prosimy o wpisywanie się tylko na jeden termin.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Moniki Michałek, e-mail: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl