26.01.2022 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Świętuj z nami Urodziny Pragi!

To już 374. rocznica nadania Pradze praw miejskich.

Świętuj z nami Urodziny Pragi! Z tej okazji od 8 lutego do 13 lutego wstęp do Muzeum Warszawskiej Pragi jest bezpłatny! To świetna okazja, żeby zobaczyć wystawę stałą i dowiedzieć się więcej o historii prawobrzeżnej Warszawy, a także zobaczyć wystawę „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”.

Zapraszamy na wydarzenia przygotowane specjalnie z okazji Urodzin Pragi: oprowadzania, wykład online oraz warsztaty rodzinne.

Wydarzenia 10 lutego (czwartek):

godz. 11:00 Urodzinowy spacer ulicami dawnej Pragi – oprowadzanie po wystawie stałej

godz. 12:00 Urodzinowy spacer ulicami dawnej Pragi – oprowadzanie po wystawie stałej

godz. 16:30 Poznaj modlitewnie przy Targowej 50/52, czyli oprowadzanie

godz. 17:30 Miasteczko Praga – oprowadzanie po wystawie stałej

godz. 18:30 Praskie czwartki online – wykład online pt. „Hocki-klocki, riki-tiki, czyli o zabawkach z PRL-u”

Wydarzenia 12 lutego (sobota):

godz. 13:00 Poznaj modlitewnie przy Targowej 50/52, czyli oprowadzanie

godz. 14:00 Poznaj modlitewnie przy Targowej 50/52, czyli oprowadzanie

Wydarzenia 13 lutego (niedziela):

godz. 11:00 Praski miś – warsztaty rodzinne (wstęp 10zł)

godz. 11:30 Akt urodzenia Pragi – oprowadzenia po wystawie stałej