29.01.2021 / Aktualności

Wracamy – już 4 lutego zapraszamy na Starówkę

Wracamy! Już 4 lutego otwieramy się dla publiczności i zapraszamy na Rynek Starego Miasta. 4 marca swoje drzwi otworzą oddziały, m.in. Muzeum Woli i Muzeum Warszawskiej Pragi.

Wystawę w siedzibie głównej przez pierwszy tydzień zwiedzisz za darmo od czwartku do niedzieli w wydłużonych godzinach, między godz. 11.00 a 20.00.

W naszych gabinetach tematycznych czekają skarby historii i kultury stolicy oraz kuratorzy i edukatorzy chętni do dzielenia się wciągającymi opowieściami. Na rodziny z dziećmi czekają kreatywne warsztaty i aktywności.

Zwiedzanie odbywa się specjalną trasą, która gwarantuje bezpieczeństwo, a szczegółowe zasady wkrótce pojawią się na stronie.

Co jeszcze zobaczysz u nas w 2021 roku?

Aktualne tematy, wyzwania przyszłości i przywracanie historii – to najważniejsze elementy naszego programu na ten rok. Już dziś poznaj plan wystaw czasowych w siedzibie głównej i oddziałach.

Poznaj również tymczasowy regulamin zwiedzania.

Zwiedzanie odbywa się specjalnie przygotowaną trasą, która nie tylko wzmacnia bezpieczeństwo, ale także pozwala na poznanie fascynującej historii miasta. Na trasie odkryjesz:

• wystawę Dane warszawskie
  • Dzieje kamienic