09.09.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Galeria Rynek 30

Wydarzenia towarzyszące wystawie „Jak powraca las“

Weź udział w zielonych wydarzeniach towarzyszących wystawie Jak powraca las. Wraz z partnerami projektu przygotowaliśmy szereg warsztatów, wycieczek i wykładów online. Każdy znajdzie coś dla siebie: ogrodnicy-amatorzy, kolarze i kolarki, miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu i długich pieszych wycieczek.

Wydarzenia, które odbędą się we wrześniu:

Trasy wycieczki wynosi 9,5 km. Prosimy o przemyślany udział w wydarzeniach.

Trasy wycieczki wynosi ok. 150 km. Prosimy o przemyślany udział w wydarzeniach.

Wydarzenia, które odbędą się w październiku:

Trasy wycieczki wynosi ok. 20 -26 km. Prosimy o przemyślany udział w wydarzeniach.

Od 10:00 rozdawane będą kwiaty. Uczestnicy otrzymają rośliny wysadzane w tym czasie z warszawskich kwietników.

O 17:00 odbędą się warsztaty z Małgorzatą Dudek-Grzegorzewską.

Nadzór nad programem towarzyszącym: Jan Brykczyński, Sputnik Photos

Dowiedz się więcej o wystawie Sayam Ghosh Jak powraca las:

Projekt finansowany przez m. st. Warszawa.

logo organizatorów: muzeum Warszawy, zakochaj się w warszawie; logo partnerów: sputnik fotos, zarząd zieleni m.st. Warszawy, kampinowski park narodowy, zmiany; logo patronów medialnych: magazzyn szum, fotopolis, nngt notes na 6 tygodni