czw., 05.12.2019

Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Cena wszystkiego (The Price of Everything), reż. Nathaniel Kahn

Wyjątkowe spojrzenie na współczesny rynek sztuki. Rozmowy z czołowymi twórcami, kolekcjonerami i marszandami odsłaniają biznesowe kulisy działalności artystycznej, a zarazem stają się refleksją o współczesnych, zdominowanych przez rynkowe myślenie wartościach.

Dokumentalny, USA 2018, reż. Nathaniel Kahn, 98 min.

W kameralnej sali kina Syrena na Rynku Starego Miasta odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i kulturze miasta.

Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań! Poznaj pełną ofertę kina Syrena