sob., 15.12.2018

Muzeum Warszawy
wstęp wolny, wymagane zapisy

Ceramiczne układanki | warsztaty rodzinne

Skąd wzięła się ceramika? Dlaczego najstarsze garnki nie mają połysku? Jakie naczynia cieszyły się uznaniem króla Stanisława Augusta Poniatowskiego? Na warsztatach poczujemy się jak w dawnej farfurni, czyli manufakturze fajansu, i wspólnie wykonamy naczynia kuchenne, opatrzonych własną sygnaturą.

DLA KOGO: rodziny z dziećmi w wieku 6–12 lat

TERMINY: 24.11, 25.11, 15.12, 16.12, godz. 13.00

CZAS TRWANIA: ok. 90 minut

WSTĘP: bezpłatny