fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

wt., 04.10.2022
17:00–18:30

Spacer
Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Chropowatość warszawskiego gruzu – spacer sensoryczny z opowieścią o Odbudowie Starego Miasta | Festiwal Kultury Bez Barier

Chropowatość warszawskiego gruzu – spacer sensoryczny z opowieścią o Odbudowie Starego Miasta | Festiwal Kultury Bez Barier

Warszawskie Stare Miasto zostało doszczętnie zniszczone podczas wojny. Odbudowa przywróciła jego świetność i dodała mu nowego blasku.

Podczas spaceru poszukamy wspólnie śladów Odbudowy. Na spotkaniu przypomnimy ważne dla Odbudowy nazwiska, przytoczymy głosy z dyskusji o niej. Odnajdziemy najważniejsze, niekiedy symboliczne odbudowane budynki. Odwiedzimy też miejsca, w których ukryte są historie bardzo mocno związane z tym czasem, a jednocześnie wydają się być zapomnianymi.

Spacer odbędzie się w obrębie Starego Miasta, więc odległości do pokonania nie będą duże.

Rezerwacja biletów przez stronę Festiwalu Kultury Bez Barier.

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością wzroku, audiodeskrypcja, dostępne są tyflografiki i materiały do dotykania


Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier. Więcej informacji.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.