śr., 20.12.2017

Muzeum Warszawy

Jak dbać o rzeczy? | TEMAT: metal

W domowych zbiorach mamy często stare fotografie, pamiątki rodzinne, dzieła sztuki, a także cenne tkaniny czy ubiory. Chcemy je chronić. Są sposoby, by na lata zachować je w dobrym stanie. Spotkania są okazją do zdobycia wiedzy fachowej na temat dbania o rzeczy. To nie są zajęcia dla profesjonalistów od konserwacji, ale bardzo praktyczne warsztaty dla każdego.

20 września | rzeczy z papieru
11 października | rzeczy z drewna
22 listopada | malarstwo
20 grudnia | rzeczy z metalu