fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia
Zarezerwuj Zarezerwuj Zarezerwuj

sob., 18.09.2021
12:00–13:30

Spotkanie
Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Jak mądrze adoptować psa? Spotkanie z behawiorystką

Jak mądrze adoptować psa? Spotkanie z behawiorystką
Wrzesień do dobry czas na rozważenie adopcji zwierzaka. W schroniskach czeka wiele wspaniałych psów i kotów, które nie tracą nadziei na trafienie do Waszych serc i domów. Ale jak to zrobić mądrze i odpowiedzialnie? Jak przygotować siebie, dom i otoczenie na nowego członka rodziny?

Podczas spotkania:

Patrycja, wolontariuszka Schroniska na Paluchu opowie o procesie adopcyjnym – jak przebiega, jak się do niego naszykować, przedstawi wyjątkowego gościa – pieska, którego możecie pokochać od razu!

Basia, behawiorystka opowie o psiej behawiorystyce, jak pies funkcjonuje w mieście, jak mu w tym pomóc, jakie są najczęstsze wyzwania i problemy po adopcji, które można z pomocą specjalisty rozwiązać.

Informacje praktyczne:

Spotkanie odbędzie się w Lapidarium, czyli na dziedzińcu Muzeum Warszawy (wejście od ulicy Nowomiejskiej). W przypadku złej pogody spotkanie zostanie przeniesione do wnętrza Muzeum Warszawy.

Na spotkaniu będzie obecny piesek ze schroniska.

Obowiązują zapisy na adres e-mail: komunikacja@muzeumwarszawy.pl
Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.