pt., 24.05.2019

Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Jutro albo pojutrze (Minding the Gap), reż. Bing Liu

Bohaterami filmu są trzej przyjaciele: Zack, Keire i Bing, którzy spędzają wolny czas na jeżdżeniu na deskorolce po mieście i imprezowaniu. „Jutro albo pojutrze” powstawał spontanicznie jako czysta rejestracja codzienności zaprzyjaźnionych ze sobą deskorolkarzy, ale efektem jest poruszający zapis procesu ich dorastania. Dokument jest intymnym i szczerym spojrzeniem młodego mężczyzny na proces dorastania i radzenia sobie z nieokiełznaną młodością.

(Dokumentalny, USA 2018, reż. Bing Liu, 100 min.)