sob., 06.08.2022

Pokaz filmowy
Kino Syrena
10 zł normalny/7 zł ulgowy

KINO SYRENA: Warszawa nie zapomni (angielska wersja językowa)

Kameralne Kino Syrena zaprasza na pokazy filmowe do Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta.

Warszawa nie zapomni

Złożony z fragmentów kronik filmowych dokument zabiera widzów w niezwykłą podróż po Warszawie. Ukazuje stolicę przed II wojną światową, zniszczenia wojenne i pierwsze lata odbudowy.

Pozwala zrozumieć niezwykły charakter Warszawy i stanowi doskonałe uzupełnienie do wystawy lub spaceru po mieście.

Informacje praktyczne:

Czas trwania seansu: 20 min.

Film jest dostępny w następujących wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej.

Możliwa jest również wersja polska z audiodeskrypcją oraz napisami.

Możliwe jest dokonanie rezerwacji grupowej (maks. 47 osób). Dowiedz się więcej o rezerwacjach grupowych.

Sprawdź repertuar Kina Syrena.