sob., 15.12.2018

Muzeum Warszawy

Miasto: jak to działa? | Świąteczna pocztówka z Warszawy

Co można umieścić na świątecznej pocztówce z Warszawy? Czy wystarczy Kolumna Zygmunta? A może uda się znaleźć coś bardziej nietypowego? Naszych pomysłów poszukamy na wystawie. Zaprojektujemy własne pocztówki i wymyślimy najbardziej oryginalne życzenia świąteczne. Zastanowimy się, jak przekazywano sobie listy dawno temu. Dowiemy się, kiedy powstała pierwsza świąteczna pocztówka i jak wyglądała. Dla wszystkich uczestników i uczestniczek czeka też specjalny upominek!

DLA KOGO: rodziny z dziećmi (7–12 lat)
CZAS TRWANIA: 75 min
MIEJSCE SPOTKANIA: przy kasach w kamienicy nr 42

Rodzice mogą pozostawić dzieci pod opieką edukatorów lub towarzyszyć im w warsztatach.