pt., 13.12.2019

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Modowy weekend | Film „Personal Shopper”, inauguracja cyklu pokazów Muzeum Warszawy i FINA

Thiller, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes, to opowieść o Maureen (Kristen Stewart), która zarabia na życie jako asystentka i stylistka znanej z pierwszych stron gazet celebrytki Kyry. Choć początkowo jej praca ogranicza się do odbierania ze sklepów kreacji, Maureen szybko zaczyna przekraczać kolejne granice – pod nieobecność pracodawczyni zostaje na noc w jej luksusowym mieszkaniu oraz przymierza bajecznie drogie ubrania. Maureen ma też inną, znacznie mroczniejszą tajemnicę.

Seans poprzedzi prezentacja cyklu filmowego „Dyktatorzy mody, ikony stylu”. To wspólny cykl pokazów, na który zapraszamy razem z FINA. W kinach Syrena i Iluzjon zaprezentujemy filmy dokumentalne i fabularne związane z tematem mody.

Wstęp: 10 zł / 7 zł, bilety dostępne w Muzeum i online

Zobacz pełny program Modowego weekendu towarzyszącego premierze książki „Herse. Warszawski dom mody”.