sob., 28.03.2020

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
7/10 zł

ODWOŁANE / Nic nie ginie | Cykl „Nowe kino”

Komediodramat, Polska 2019, reż. Kalina Alabrudzińska, 71 min.
cykl filmowy „Nowe kino”

Klaudia, osaczona przez krytyczną matkę, obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polskę i nienawidzi głupich ludzi. Czyli wszystkich. Donatello kocha żółwie błotne, Aktor – tylko siebie. Maja żyje i chilluje jak Netflix przykazał. Wszyscy biorą udział w terapeutycznym turnusie pod troskliwym okiem Remka. I tworzą najsmutniejszą komedię roku.

Sprawdź repertuar kina Syrena.

W kameralnej sali kina Syrena na Rynku Starego Miasta odbywają się pokazy filmowe premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i kulturze miasta.

Kino Syrena mieści się w kamienicy nr. 42 (tuż za kasami Muzeum).