sob., 03.08.2019

Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Oddech (Breath), reż. Simon Baker

dramat, Australia 2017, 115 min.

Para australijskich nastolatków pragnie uciec od małomiasteczkowej monotonii. W poszukiwaniu przygody trafiają pod skrzydła Sando – guru surfingu, który zostaje ich mentorem. Reżyserski debiut popularnego aktora, Simona Bakera, zyskał uznanie krytyków i zdobył dziewięć nominacji do nagród Australijskiego Instytutu Filmowego.

Kino Syrena

W kameralnej sali kina Syrena odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej. Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań.

Repertuar kina Syrena na lipiec i sierpień