czw., 06.10.2022

Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Opakowanie szyte na miarę | Festiwal Kultury Bez Barier

Dzięki opakowaniom produkty są bezpieczne. Ale czy mają jeszcze inne funkcje? Pudełka, butelki, puszki i torebki – bardzo dużo ich w naszych domach. Część opakowań wyrzucamy. Nauczymy się je segregować. Część opakowań zostawiamy – dlaczego właśnie te? Trzymamy w nich skarby, pamiątki czy po prostu śrubki.

Przyjrzymy się różnym formom, materiałom i zdobieniom opakowań. W czasie warsztatu użyjemy filcu, muliny, ozdobnych dodatków. Stworzymy opakowania, które zostaną z nami na długo.

Rezerwacja biletów przez stronę Festiwalu Kultury Bez Barier. Jedna wejściówka upoważnia do wstępu jednego uczestnika. Opiekun dziecka lub asystent osoby z niepełnosprawnością również musi pobrać wejściówkę.

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością intelektualną, osoby ze spektrum autyzmu, wydarzenie odbywa się w „cichych godzinach”, dostępne miejsce wyciszenia

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier. Więcej informacji.

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.