niedz., 26.09.2021

Muzeum Warszawy
W cenie biletu wstępu

Oprowadzanie po wystawie Zwierzęta w Warszawie. Tropem relacji

Zapraszamy na oprowadzania po wystawie czasowej Zwierzęta w Warszawie. Tropem relacji.

Wystawa „Zwierzęta w Warszawie. Tropem relacji” pozwala spojrzeć na złożony charakter relacji ludzko-zwierzęcych w Warszawie. Zwraca uwagę na wieloraką obecność zwierząt w historii miasta, podkreśla, że z biegiem lat zmieniał się ich status i że ta ewolucja nie jest zakończona.

Nasi edukatorzy opowiedzą o naszych relacjach z innymi gatunkami zamieszkującymi Warszawę.

Oprowadzanie w cenie biletu wstępu na wystawę (12/7 PLN)

Więcej o wystawie