czw., 26.03.2020

Muzeum Warszawy

ODWOŁANE / Pomnik w zasięgu ręki. Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością wzroku

Pomniki w przestrzeni miasta górują nad przechodniami. W trakcie spotkania adresowanego do osób z niepełnosprawnością wzroku staną się nam bliższe. Uczestnicy dotkną autentycznych miniatur, wykonanych w pracowni Władysława Miecznika oraz rzeźb figuralnych. Dowiedzą się również, jak wygląda proces tworzenia przedmiotów z brązu, poznają zastosowanie niektórych narzędzi oraz prześledzą dzieje wybranych, warszawskich pomników.

Rezerwacje przyjmuje: Katarzyna Szafrańska

tel. +48 665 645 603 lub +48 22 277 44 03